טיפולי המרפאה

שיקום הפה

שילוב האסתטיקה ביצירה הדנטלית!

שיקום הפה הינו אומנות ברפואת שיניים שבאמצעותה אנו מרפאים חניכיים ושיניים פגומות, יחסי סגירה מעוותים של הלסתות, חוסרים של שיניים ומראה אסתטי לקוי.

כמו כן, טיפול בבעיות של כאבים במפרקים וכאבים בפנים כל זאת כתוצאה מליקויים שתוארו.

הטיפולים כוללים כתרים וגשרים באסתטיקה גבוהה, ציפויי LANINATES, וחלקי ציפויים לשיניים מוכתמות, שבורות ובעמדה לא נכונה.

שינויים במנח השיניים לאחר ביצוע סריקות וגילופים מעבדתיים, מתאימים את סוג השיקום למורכבות הבעיה.

טיפולי שיניים

שתלים ושיקום על גבי שתלים– שתלים, השתלות עצם שנגרמים מאובדן עצם רב. מקרה מיוחד שבו המשתלים הוא גם המשקם.

הרמת סינוס שמרנית (סגורה) ופתוחה– השתלים הינם בעצם תחליף לשורשי השיניים שנעקרו או אבדו ומוחדרים אל הלסת על מנת לחבר אליהם שיניים מלאכותיות. העבודה מתבצעת בגישה שמרנית מאוד ללא כאב כלל.

עקירות כירורגיות– ניסיון רב בביצוע בעקירות כירורגיות גם בקרבת העצב.

השתלות שיניים- השתלות שינים ביום אחד: השתלים הינם בעצם תחליף לשורשי השיניים שנעקרו או אבדו ומוחדרים אל הלסת על מנת לחבר אליהם שיניים מלאכותיות. העבודה מתבצעת בגישה שמרנית מאוד ללא כאב כלל.

כירורגיה במסגרת מומחיות בשיקום הפה: במסגרת ההכנה לשיקום הפה מתבצעות עקירות כירורגיות מורכבות, ניתוחי חניכיים, השתלות שיניים ביום אחד, השתלה מידית לאחר עקירה, השתלות עצם, ביצוע ניתוחי סינוס שמרניים ללא ניתוח פולשני בשיטה חדישה. במרפאתנו מטפלים גם בחוסרי עצם קיצוניים.

שיקום הפה ואסתטיקה: מדובר באומנות ברפואה של שיקום שיניים, חניכיים ועצם שאבדו (כתוצאה ממחלת חניכיים/ תאונה וכד…). שיקום פה משלים את החסרים הנ"ל ומעניק לאדם שחזור של הפונקציה ואסתטיקה שנפגעו. בשיקום פה מורכב אנו מסוגלים לתקן את העיוותים והשינויים בחיוך ובאסתטיקה של הפנים והשיניים, כך שנוצר מצב חדש וחזרה מלאה לתפקוד ומכאן שינויי משמעותי באיכות החיים!

ציפויים שיניים וכתרים: בשיניים פגועות עקב עששת או שבר אפשר לטפל באמצעות כתרים או ציפויים. השימוש בכתר או בציפויי נגזר מגודל הנגע או הנזק שקיים בשן. בכל מקרה הכתרים והציפויים עשויים מחרסינות הייטקיות המתאפיינות בחוזק גבוה יחד עם אסתטיקה מרבית. אנו יכולים לשנות את צורת השן, צבע השן, גודל השן, סגירת מרווחים, אישור עקמומיות ושינויי ביחסי לסתות עד כדי שינויי ממדים בפנים.

טיפול חניכיים: מחלת חניכיים נגרמת מפלאקים של חיידקים המצליחים להיצמד לשיניים. טיפול חניכיים יסודי כולל בעיקר סילוק חיידקים מתחת לקו החניכיים. הפעולה נקראת הקצעת שורשים ומטרתה מניעת דימומים, אובדן עצם ונסיגת חניכיים. סילוק החיידקים זו פעולה החשובה ביותר בשמירה על מנגנון האחיזה של שן בלסת.

דילוג לתוכן